دستور تهیه

طرز تهیه پیتزا تن ماهی خوشمزه

طرز تهیه پیتزا تن ماهی خوشمزه

طرز تهیه پیتزا تن ماهی خوشمزه موضوع مورد نظر ما در این مطلب است که به طور جامع و کامل به آن خواهیم پرداخت. در واقع، پیتزا یکی از غذاهای محبوب و سنتی ایتالیایی است که جای خود را در دل‌های طرفدارانش در سراسر جهان پیدا کرده است. این غذای لذیذ به طور گسترده مورد توجه و استقبال قرار گرفته و اغلب هر کسی حداقل یک بار در زندگی خود با طعم و مزه جذاب پیتزا آشنا شده است. پیتزا، از نظر انواع و اقسام، به تنوع بسیاری برخوردار است و تنوعی که آن را به محدودیت زادگاهش، یعنی ایتالیا، محدود نمی‌کند. یکی از این نمونه‌های تنوع، پیتزای تن ماهی است که در گیلانی فود قصد داریم تا روش تهیه آن را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب
طرز تهیه ساندویچ تن ماهی خوشمزه با طعم بی‌نظیر

طرز تهیه ساندویچ تن ماهی خوشمزه با طعم بی‌نظیر

ساندویچ‌ها غذای محبوب بچه‌ها و حتی بزرگسالان هستند. اگر این غذا را با تن ماهی درست کنید یک غذای خانگی سالم و مقوی خواهید داشت. ترکیبی از تن ماهی با سبزیجات معطر، سس و خیار شور ساندویچی می‌شود که هیچ غذای فست فودی دیگری نمی‌تواند با آن رقابت کند.

ادامه مطلب
طرز تهیه فلافل خوشمزه

طرز تهیه فلافل خوشمزه

ساندویچ فلافل از خوشمزه‌ترین و معروف‌ترین فست فودهای عربی است این غذا که با مواد ساده و ارزانی درست می‌شود برای پیکنیک یا شام و دورهمی‌های دوستانه مناسب است. هر چند این غذا مواد ساده‌ای دارد اما تهیه یک فلافل خوب و باکیفیت که همه از آن تعریف کنند فوت و فن خودش را دارد. چند نکته مهم فلافل را هم خوشمزه می‌کند و هم از وارفتن آن موقع سرخ شدن جلوگیری می‌کند.

ادامه مطلب
طرز تهیه خوراک بادمجان

طرز تهیه خوراک بادمجان

خوراک بادمجان یک غذای گیاهی و سبک است که با نان یا برنج سرو می‌شود. اجزاء اصلی این غذا بادمجان و گوجه فرنگی هستند اما با هویچ و سیب زمینی نیز خیلی خوشمزه می‌شود. این غذا با بادمجان‌های کبابی یک غذای رژیمی و کم کالری و مناسب افراد با رژیم لاغری است.

ادامه مطلب
طرز تهیه کوکو سیب زمینی

طرز تهیه کوکو سیب زمینی

اگر به یک شام فوری و خوشمزه نیاز دارید پیشنهاد ما به شما کوکو سیب زمینی ساده و فوری است. تنها غذایی که فقط به چند سیب زمینی و یک پیاز نیاز دارد و خیلی سریع آماده می‌شود کوکو سیب زمینی است. این غذا در روغن سرخ می‌شود و بچه‌ها حتما عاشق آن می‌شوند. این غذا معمولا فوت و فن خاصی ندارد و کافیست چند سیب زمینی را رنده کنید با پیاز و تخم مرغ مخلوط کنید و آن‌ را سرخ کنید.

ادامه مطلب
Total 30  records . Showing 1 to 5 of 30


+